HPI - HP160564 - Ford Escort RS Wheel 2.2/57X35MM/2PCS) WR8/Use with 2.2"(57mm) tires
Unit price
Tax included.
  • Vendor:
  • Kategori:
    Fælge
  • SKU:
    HP160564
Indlæser levering...
Indlæser...
  • We ship the same day if you order before 2 PM.
Secure payment with MobilePay & credit card!
Unit price
Product Description
Specifications
Brand: HPI
SKU:
Kategori: Fælge
Skala:
Længde:
Bredde:
Højde:
Frihøjde:
Hjulafstand:
Vægt:
Stik:
Volt:
Underlag:
Type:
Hex: 12 mm